ślusarz - monter

FABRYKA APARATURY ELEKTROMECHANICZNEJ „FANINA” S.A.
w Przemyślu, ul. Jasińskiego 18
www.fanina.pl

Nasza firma specjalizuje się w produkcji wyrobów elektrotechnicznych, w szczególności dla potrzeb transportu kolejowego, przemysłu elektromaszynowego i energetyki.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

ŚLUSARZ - MONTER

Miejsce pracy: Przemyśl

Opis stanowiska:
- wiercenie otworów, gwintowanie,
- obsługa maszyn skrawających,
- inne ręczne prace ślusarskie i monterskie.

Wymagania:
- wykształcenie zawodowe lub średnie,
- podstawowa znajomość obróbki metali,
- dobra sprawność manualna,
- znajomość rysunku technicznego,
- umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi.

Oferujemy umowę o pracę na etat w stabilnej firmie.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV za pomocą poczty elektronicznej na adres: sekretariat@fanina.pl
lub bezpośrednio ze strony http://www.fanina.pl/kariera/praca-w-fanina.html

W swoim CV umieść następującą klauzulę:
    „Zostały mi przedstawione, warunki przetwarzania danych osobowych kandydatów w postępowaniu rekrutacyjnym, rozumiem je i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla celów rekrutacji.”

Warunki przetwarzania danych osobowych:
Twoje dane osobowe, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa, a ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek), nie wymieniane w przepisach prawa, przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Nie będziemy powierzać twoich danych innym podmiotom ani poddawać ich zautomatyzowanemu profilowaniu. W przypadku, gdy zatrudnimy innego kandydata, Twoje CV będziemy przechowywać nie dłużej niż 12 miesięcy pod warunkiem, że wcześniej nie wycofasz swojej zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Jeżeli chcesz, abyśmy uwzględniali twoją kandydaturę również dla celów przyszłych rekrutacji, określ na jaki czas i umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:
    „Zgadzam się na przetwarzanie przez najbliższe _______ miesięcy danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym również dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem sekretariat@fanina.pl.

PL

sobota, 19 styczeń 2019

Projektowanie stron internetowych - Investmag